מקום לחגוג יום הולדת 40 קסום וייחודי | Nine אירועים אקסקלוסיביים
  • לפרטים והזמנות חייגו אלינו | 072-3931000

 

יום הולדת הוא יום מיוחד ללא כל ספק. העובדה שהוא מגיע פעם בשנה נתפסת בצורות שונות אצל סוגים של אנשים. חלק מהאנשים סבורים כי זה מעט מדיי, ולכן כל יום הולדת שלהם או של אדם קרוב אליהם, במיוחד אם מדובר באבא, אמא, אחים, חברים או בן זוג, הוא חגיגה גדולה מבחינתם. לעומתם, החלק השני של האנשים מאמין כי יום ההולדת אינו מיוחד בצורה בלתי רגילה, וזו הסיבה שהוא מגיע כל שנה ולא פעם או פעמיים בחיים בלבד.

נולדנו לשמוח

לפני שנמליץ לכם על מקום לחגוג יום הולדת 40, כמה מילים… אם רוב הגילאים שאנו עוברים בחיים הם נחמדים אך לא מיוחדים בצורה בלתי רגילה, ישנם מספר שנים ייחודיות, כגון גיל 13 למצוות, גיל 16 המתוק, גיל 18 לבגרות, גילאים עגולים המציינים שינוי עשור ועוד. אחד מימי ההולדת המעניינים ביותר, יש אשר יגידו המעט מתסכל, הוא יום הולדת 40. בגיל זה אדם כבר עבר את שלבי הביניים בלימודים, בקריירה, בהקמת המשפחה, והוא די יודע מה הכיוון שלו והיכן הוא נמצא. זה בדרך כלל הגיל שבו עושים חשבון נפש, רואים מה השגנו ומה צופן לנו העתיד.

רוצה לקבל פרטים נוספים? נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)מקום לחגוג יום הולדת 40

חובה לשמוח ביום הזה – אולם ליום הולדת 40!

אם אתם נערים שאחד ההורים שלכם הגיע לגיל 40, בין אם אמא או אבא, ובין אם אתם הורים לילד שהגיע לגיל הזה, תהיו בטוחים שהדבר הכי נכון והכי מתאים הוא לחגוג לו כמו שצריך יום הולדת שהולם את הגיל המיוחד במקום לחגוג יום הולדת 40 שווה במיוחד..

להזמין את כל המכרים האהובים ולעשות לו שמח, כי סביר להניח שהוא חש צביטה בלב שלא בצדק על הגעה לגיל המכובד. ואם כבר חגיגה מיוחדת, אז היא חייבת להיות במקום אחד ויחיד שיעניק לכם ערב חלומי – אולם האירועים ניין בהרצליה פיתוח.

כדאי גם לבדוק >> מקום לבת מצווה

ערב קסום שתקבלו עליו נשיקה גדולה וחיבוק חם

ניין הינו מתחם לאירועי בוטיק יוקרתיים, אפשר לערוך בו אירועים קטנים או גדולים, אבל כל אירוע בו אקסקלוסיבי מתחילתו ועד סופו. בעלי המקום השקיעו בכל פרט על מנת להעניק לכם ערב יוצא מגדר הרגיל לכל אירוע מדהים שתרצו לזכור כל החיים. ניין אירועים מתגאה בכל האישורים הנדרשים, במיקום נגיש ונוח ופסטורלי להפליא, ובחניה חינם בשפע.

מקום לחגוג יום הולדת 50 >>

מקום לחגוג יום הולדת 40 בבניין אירועים שהוא חוויה חד פעמית. צוות המקום ילווה אתכם לכל אורך הדרך ויעניק לכם שירות אישי וצמוד, וישמח לבנות עבורכם חבילת שירות מותאמת לדרישות שלכם על מנת להפיק את הערב המושלם. המקום מצויד במערכות המתקדמות ביותר על מנת לייצר כל אווירה שתרצו, והחוויה הקולינרית באוכל המוגש היא פשוט תענוג לחך – כך שלגבי אולם ליום הולדת 40, אתם יכולים להיות רגועים!

9Nine - ניין אירועים

9Nine - ניין אירועים

NINE הוקם כמקום אינטימי ומיוחד לאירועים מרגשים וחווייתיים.
בעזרת השפים המקצועיים וציוד סאונד ותאורה חדשניים ומתקדמים ועיצוב ייחודי, ניין הוא המקום המושלם לאירועים אקסקלוסיביים.
9Nine - ניין אירועים

Latest posts by 9Nine - ניין אירועים (see all)

 
Thanks!

logo1

החושלים 9, הרצליה פיתוח
072-3931000

שם פרטי*

שם משפחה*

נייד*

דוא''ל (לא חובה)