מקום להשכרה לחינה - Nine אירועים אקסקלוסיביים
  • לפרטים והזמנות חייגו אלינו | 072-3931000

בעבר היה נהוג לקיים את טקס החינה המסורתי בנפרד לכלה ולחתן ותוך הפרדה בין גברים לנשים, הוא היה נערך בבית ואל האירוע היו מוזמנים קרובי המשפחה והחברים. אך מאז השתנתה קצת המסורת ולמרות שמהות הטקס נותרה כשהיתה וחלק ניכר מן המנהגים עדיין מיושמים, בימינו יש לא מעט זוגות שבוחרים לקיים אותו בקרב קהל מוזמנים גדול לא רק בבית אלא גם באולם או אפילו גן אירועים.

מקום לחינה – להגדיר ואז לסקור

לפני שתתחילו לחפש מקום להשכרה לחינה, כדאי שתחשבו קודם כל איפה הייתם מעדיפים לערוך את האירוע המיוחד הזה, באיזה אזור בארץ, באולם קטן או גדול, כמה אורחים אתם מתכוונים להזמין אליו, האם רק את המשפחה והחברים הקרובים או את כל מי שגם יוזמן מאוחר יותר לחתונה ושאר קריטריונים מהותיים כמו קייטרינג, תפריט ומנות, העדפות עיצוביות, האם נחוץ לכם הרבה מקום לריקודים וכדומה.

זה אולי נשמע מובן מאליו להרבה מכם שנמצאים בחיפושי מקום לחינה, אך לא כולם טורחים לשבת ולחשוב כראוי על כל הפרמטרים, כשלמעשה תכנון אירוע מעין זה דומה מאוד להפקת החתונה, מה שמשתנה זה לרוב רק גודל ההפקה, הקונספט והתפאורה ובדרך כלל גם התקציב שמוקדש למטרה.

רוצה לקבל פרטים נוספים? נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)יתן וכלה רוקדים באירוע חינה בניין אירועים

מקום קטן לחינה – ברוכים הבאים לניין אירועים

לאחר שנתנו לכם כמה עצות אנחנו שמחים להזמין אתכם לערוך הכרות עם ניין אירועים – מתחם אירועים חדש בהרצליה פיתוח, שמשמש לצורך עריכת מגוון הפקות, כמו גם מקום לחינה אידיאלי. המקום על חלליו מעוצב בטוב טעם, האווירה בו אקסלוסיבית ונעימה, יש לו את כל האישורים הדרושים ולרשותכם עומדת חניה בחינם ובשפע.

הערך המוסף הוא שבסכום שאתם משלמים אתם נהנים גם מטכנולוגיה חדישה ומערכות סאונד ותאורה מתקדמות, גם מצוות מקצועי ואדיב, גם מקייטרינג, מנות ובר איכותיים, וכן מוזמנים לבחון את חבילות השירות האטרקטיביות. אז בואו לערוך עמנו הכרות מקרוב, שוטטו באתר וצרו עימנו קשר לקביעת פגישה.

9Nine - ניין אירועים

9Nine - ניין אירועים

NINE הוקם כמקום אינטימי ומיוחד לאירועים מרגשים וחווייתיים.
בעזרת השפים המקצועיים וציוד סאונד ותאורה חדשניים ומתקדמים ועיצוב ייחודי, ניין הוא המקום המושלם לאירועים אקסקלוסיביים.
9Nine - ניין אירועים

Latest posts by 9Nine - ניין אירועים (see all)

 
Thanks!

logo1

החושלים 9, הרצליה פיתוח
072-3931000

שם פרטי*

שם משפחה*

נייד*

דוא''ל (לא חובה)