אולמות לחתונה קטנה: איך למצוא אולם לחתונה קטנה? | ניין אירועים
  • לפרטים והזמנות חייגו אלינו | 072-3931000

רבים מאיתנו רגילים לחשוב על חתונה כאירוע רב משתתפים עם המון מוזמנים, בעוד שלמעשה לא מעט זוגות בוחרים לקיים חתונה אינטימית וקטנה, אם משום שכך הם מעדיפים, להינשא רק בנוכחות המשפחה והחברים הקרובים, ואם מפני שפשוט אין להם כל כך הרבה אורחים, והם אלה שמחפשים מן הסתם אולמות לחתונה קטנה.

עם זאת, מדובר בהפקה שדורשת לא פחות מחשבה, תכנון והשקעה, הצרה היחידה היא שלא תמיד פשוט למצוא אולם לחתונה קטנה שהוא המקום המושלם לקיום האירוע. בעלי גנים ואולמות רבים דורשים התחייבות לכמות מינימלית של מוזמנים שלעתים עולה על הכמות הרצויה, ואילו במתחמים אחרים החלל נוטה להיות מרווח מאוד, כך שבמקרה ומזמינים מעט הוא עלול להיראות ריק וגדול מדי.

אולם לחתונה קטנה

רוצה לקבל פרטים נוספים? נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)עוד ב-9 אירועים

אולמות לחתונה קטנה – בהחלט לא משימה בלתי אפשרית

אך למרות הבעיות שצוינו, מציאת אולם לחתונה קטנה היא בהחלט לא משימה בלתי אפשרית ואפילו לא מסובכת במיוחד, פשוט רצוי לדעת מראש כמה אורחים עומדים להיות לכם, באיזה אזור בארץ אתם מעדיפים לקיים את האירוע ולהגדיר כמה הגדרות אלמנטריות נוספות שחשובות לכם ולצאת לדרך. אחת השיטות המוצלחות היא פשוט להיעזר באינטרנט ולחפש המלצות על מקומות שעונים על הדרישות ובאזור הנבחר.

ניין אירועים – מקום לחגוג בו חתונה קטנה בלי לוותר על דבר

אם אתם מתעניינים באפשרויות הקיימות בתחום וסוקרים אולמות לחתונה קטנה, הרשו לנו להזמין אתכם להתוודע אל ניין אירועים – מתחם מפואר ויוקרתי בהרצליה פיתוח, עם כל האישורים הנחוצים, שבו מחכים לכם צוות מסור ומפיק אירועים עם ניסיון רב, שישמחו לסייע לכם בתכנון ההפקה מתחילתה ועד סופה.

כמו כן, ניין אירועים הוא אולם לחתונה קטנה בו תמצאו עיצוב ייחודי, שירותי קייטרינג ובר מצוינים עם מבחר תפריטים, מנות ואלכוהול איכותי, לצד הטכנולוגיה וציוד שבהם נעשה שימוש הם מהמתקדמים הקיימים, וישנן גם חבילות שירות שניתן להרכיב ולהתאים בדיוק רב לצרכים. צרו עימנו קשר ונזמין אתכם לפגישת הכרות וייעוץ.

ניין אירועים משמש גם מקום לבת מצווה >>

9Nine - ניין אירועים

9Nine - ניין אירועים

NINE הוקם כמקום אינטימי ומיוחד לאירועים מרגשים וחווייתיים.
בעזרת השפים המקצועיים וציוד סאונד ותאורה חדשניים ומתקדמים ועיצוב ייחודי, ניין הוא המקום המושלם לאירועים אקסקלוסיביים.
9Nine - ניין אירועים

Latest posts by 9Nine - ניין אירועים (see all)

 
Thanks!

logo1

החושלים 9, הרצליה פיתוח
072-3931000

שם פרטי*

שם משפחה*

נייד*

דוא''ל (לא חובה)