חגיגת חידוש נדרים – לחיי האהבה שלכם: אולם יוקרתי ומרשים | ניין אירועים
  • לפרטים והזמנות חייגו אלינו | 072-3931000

חידוש נדריםעריכת טקס חידוש נדרים הוא דרך מרגשת להראות לבן הזוג (או לבת הזוג) שאנו אוהבים, מעריכים ומוקירים את הקשר עמו/עמה. הטקס מאפשר לבני הזוג להראות זה לזו שהם לא לוקחים אחד את השני כמובן מאליו ושלא משנה מהו מספר השנים שחלפו מאז שהם ביחד, הם שמחים שהם נמצאים זה לצד זו, בזמנים הטובים ובזמנים הקשים. 

לצערנו, זוגיות ארוכת שנים עשויה להוביל לשחיקה, בדומה לתחומים אחרים בחיינו. פעמים רבות זוגות נפרדים בגלל שחיקה ולוקחים את בן הזוג שלהם כמובן מאליו. כמו כן, יש בני זוג שממשיכים לחיות ביחד אך ללא תשוקה ושמחה. 

טקס חידוש הנדרים מהווה מעין תזכורת לכך שבני הזוג מתעוררים מדי יום והולכים לישון ביחד בכל לילה כשהם מברכים על הזוגיות, שהם לוקחים עליה אחריות ואף מעוניינים להעמיק את הקשר עוד יותר ולצמוח ביחד, גם לאחר שכל אחד מבני הזוג עבר שינויים. גם אם ההחלטה להימצא ביחד התקבלה לפני עשרות שנים, בני הזוג דבקים בבחירתם למרות שהם השתנו.

רוצה לקבל פרטים נוספים? נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!
לחגוג עם כל המשפחה והחברים – להפוך את האירוע למסיבה גדולה

חגיגת חידוש נדרים באולם יוקרתי יחד עם כל הילדים והנכדים (במידה שכמובן יש לבני הזוג ילדים ונכדים), יכולה להיות חוויה מרגשת במיוחד. במקרה זה נועד הטקס למען הזוגיות ולמען כל המשפחה.

 במסגרת טקס מסוג זה ניתן גם לתת תפקידים לילדים ולנכדים ולשלב אותם באירוע. ניתן למשל לתת להם לנגן, לשיר או לקרוא טקסט שמתקשר לטקס או לבצע פעילויות רלוונטיות אחרות. בני הזוג יכולים להזמין גם חברים ומכרים ולהפוך את האירוע לאירוע רב משתתפים.

לחגוג את חידוש הנדרים באולם אירועים יוקרתי ומרשים

אם אתם רוצים לחגוג את טקס חידוש הנדרים רק שניכם או יחד עם משפחתכם וחבריכם, תוכלו לחגוג באולם האירועים היוקרתי והמרשים שלנו – “ניין אירועים”. 

באולם שלנו נחגגים מגוון סוגים של אירועים, לרבות חתונות וטקסי חידוש נדרים והצוות המקצועי שעובד אצלנו דואג לכך שכל רצונותיהם של החוגגים יתממשו.

האולם שלנו יכול לארח עד 150 אורחים באירוע של “הושבה מלאה” ועד 300 אורחים במידה שהאירוע אינו אירוע מסוג “הושבה מלאה”. כמו כן, אנו מציעים חנייה מרווחת ביותר ומצוידים במערכות משוכללות. האולם שלנו מכיל רחבת ריקודים מרווחת ואנו מתאימים את המוזיקה לכל החוגגים באופן אישי.

במסגרת האירוע נגיש לאורחים מאכלים איכותיים וטריים שייבחרו על ידכם. אנו משקיעים בכל המנות שלנו, מייצרים אותן מחומרי גלם איכותיים וטריים בלבד ומקפידים שהן ייראו אסתטיות ומזמינות. תוכלו להזמין למשל: בשרים איכותיים, מאפים, תבשילים וכמובן שפע קינוחים מפנקים ומעוצבים ואלכוהול איכותי. 

טקסי חידוש נדרים – טקס שמיועד לכל הזוגות האוהבים

טקסי חידוש נדרים אינם מיועדים רק למפורסמים כמו למשל: ביונסה וג’יי זי, דיוויד בקהאם וויקטוריה בקהאם או מאט דיימון ולוסיאנה בראסו.  טקס חידוש הנדרים מיועד לכל בני זוג שמעוניינים להפגין את האהבה והערכה שלהם זה לזו ולחגוג את הזוגיות שלהם שוב, לאחר שחלפו שנים מאז שהם הפכו לבני זוג, לאחר שכל אחד מהם עבר שינויים בנפרד ולאחר שהזוגיות שלהם עברה גם היא שינויים.

במידה שאתם רוצים שנפיק לכם אירוע ייחודי ומרגש, שעונה בדיוק על הרצונות שלכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעצב לכם את המקום בהתאם לטעמכם האישי, להגיש מאכלים נפלאים, להשמיע לכם את המוזיקה שאתם אוהבים ולדאוג לכל הפרטים שהופכים את האירוע לחגיגה שמתאימה במיוחד לכם.

נשמח לעמוד לשירותכם! 

שלכם, ניין אירועים.

9Nine - ניין אירועים

9Nine - ניין אירועים

NINE הוקם כמקום אינטימי ומיוחד לאירועים מרגשים וחווייתיים.
בעזרת השפים המקצועיים וציוד סאונד ותאורה חדשניים ומתקדמים ועיצוב ייחודי, ניין הוא המקום המושלם לאירועים אקסקלוסיביים.
9Nine - ניין אירועים

Latest posts by 9Nine - ניין אירועים (see all)

 
Thanks!

logo1

החושלים 9, הרצליה פיתוח
072-3931000