מועדון לבת מצווה בבית ינאי - ניין אירועים
  • לפרטים והזמנות חייגו אלינו | 072-3931000

מועדון לבת מצווה בבית ינאי

אירוע הבת מצווה הוא אחד האירועים החשובים ביותר עבור כל מי שיום הולדת 12 מתקרב אליה בצעדי ענק. הבחירה במועדון לבת מצווה בבית ינאי היא הבחירה הטבעית והנכונה ביותר לאור המקום היוצא דופן המותיר את כל האורחים המומים מיופיו.

מועדון לבת מצווה בבית ינאי

צוותי ההפקה של המועדון מבצעים אירועים ייחודיים. כל חוגגת היא עולם ומלואו, יש לה בקשות ורעיונות מיוחדים. עם כלת בת המצווה הם מגבשים חשיבה משותפת על נראות האירוע, לוח הזמנים בו, מה הוא יכלול, מה יהיה הקונספט ועוד.

רוצה לקבל פרטים נוספים? נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!
ההכנות לקראת האירוע מתנהלות בקצב מזורז, מתבצעים תיאומים של העיצוב, הזמר שיפתיע אותה קטעי הריקוד שהכינו עבורה ושלל הפתעות נוספות.

המעטפת שמקיפה את הנערה בכל הרבדים למען הצלחת הערב היא חריגה. כל אחת מהנישות מטופלת בתשומת לב מרבית ולכן האירוע שהוא פסגת השאיפות הופך למדויק, מוצלח מאד ואף אחד לא רוצה שהוא יסתיים.

מהלך האירוע

כלת השמחה מגיעה בדרך כלל עם חברותיה הטובות ברכב לימוזינה שנשכר למטרה זו. הפינוקים הרבים הממתינים להן בתוך הרכב מעלים את רף המצב רוח לאלף אחוז, הן כבר שרות ומתנועעות בתוך הרכב לצלילי המוסיקה האהובה, נכנסות לאווירה, נהנות מהמבטים הרבים של הנהגים ועוברי האורח המסוקרנים הרואים את הבנות המאושרות ברכב המקושט הנע ברחובות.

כשהן נכנסות למועדון הן מתעלפות מיופיו של המקום, מהעיצוב בקונספט שנבחר ההופך את המקום לערב אחד בסגנון ייחודי כמו לדוגמה, שנות השבעים.

החוגגת המאושרת מגיעה למרכז העניינים בלבושה היפהפה ומיד מתחילה המסיבה הקצבית הכוללת מוסיקה נפלאה שנבחרה עם הדי ג’יי. הוא לא מאפשר לרוקדים לעזוב את רחבת הריקודים לאורך כל הערב, הם רוקדים, קופצים נהנים ממערכת הגברה איכותית ביותר, מהתאורה הצבעונית הכוללת כמות גדולה במיוחד של לדים הנעה שוב ושוב ויוצרת אווירה נהדרת של ערב דיסקו מושקע במיוחד. על מסכי הלד הענקיים רואים במקביל את הקליפים, דבר שמעודד את כולם והם מבצעים את השירים מתחילתם ועד סופם בקולות רמים ובשירה סוחפת.

אוכל וקולינריה

מועדון לבת מצווה בבית ינאי מודע לאהבותיהם הגדולות של בני העשרה בתחום הקולינריה ולכן כבר בהגעתם לאירוע ממתינים להם מאכלים אהובים כך שהם נהנים לטעום מההיצע הגדול של המוצרים שהוכנו במיוחד עבורם, טריים, צבעוניים ובעיקר מאד טעימים.

בהפסקה, הם נהנים מהמנות הנוספות שהוכנו שכוללות בדיוק מה שנערת הבת מצווה הזמינה עבורם. היא מכירה את חבריה כיוון שהמגשים מתרוקנים במהירות וצוותי המטבח מזרימים עוד ועוד מגשים כדי לספק את רעבונם של האורחים, אחרי הוצאת האנרגיה המטורפת על רחבת הריקודים.

לקראת סיום האנרגיה מפנקים השפים את המוזמנים הצעירים בקינוחים ייחודיים המשאירים לכולם טעם של עוד, ופל בלגי, מפלי שוקולד, שפע של מאכלים מתוקים בכמה סגנונות שמשאירים את כולם זמן רב ליד שולחן הקינוחים.

הידע המקצועי והניסיון הרב של צוותי המטבח בהכנת קינוחים יוצר נראות וטעמים שונים ממקומות אחרים ולכן הקהל נהנה מכל אחד מהקינוחים שיוצרו מחומרי גלם שונים וטריים והמוצעים בשלל גוונים וצורות מסקרנות.

הפתעות קטנות וגדולות במהלך האירוע

צוותי ההפקה המעולים של מועדון לבת מצווה בבית ינאי הם שותפי סוד להפתעות המגיעות במהלך הערב. הופעה של זמר אורח שהוא הזמר האהוב עליה במיוחד. כל הקהל קם על רגליו ומריע לזמר שסוחף את כולם לשירה אדירה ולריקודים נוספים.

המחמאות על בחירת המקום המוצלח לחגיגת הבת מצווה אינן מפסיקות לזרום ……..

9Nine - ניין אירועים

9Nine - ניין אירועים

NINE הוקם כמקום אינטימי ומיוחד לאירועים מרגשים וחווייתיים.
בעזרת השפים המקצועיים וציוד סאונד ותאורה חדשניים ומתקדמים ועיצוב ייחודי, ניין הוא המקום המושלם לאירועים אקסקלוסיביים.
9Nine - ניין אירועים

Latest posts by 9Nine - ניין אירועים (see all)

 
Thanks!

logo1

החושלים 9, הרצליה פיתוח
072-3931000