מועדון לבת מצווה גני הדר - ניין אירועים
  • לפרטים והזמנות חייגו אלינו | 072-3931000

מועדון לבת מצווה גני הדר

אם הבת שלכם הגיע לגיל 12, גיל בת המצווה, מן הראוי שתחגגו את יום ההולדת שלה בצורה מיוחדת, שכן חגיגת בת מצווה היא אירוע מיוחד.

קצת על ההיסטוריה של חגיגות בת המצווה

מעניין לדעת שלא תמיד נחגגו גילאי בר ובת המצווה, אך עם חלוף השנים החלו לחגוג בר מצווה לבנים, באותו זמן האירוע נחגג בבתי כנסת בלבד. לאחר מכן, החלו גם הבנות לחגוג את בת המצווה, חלף הרבה זמן עד שחגיגות אלו החלו, החגיגות החלו בשל שינויים שחלו במעמד האישה בחברה הדתית וברחבי העולם.

רוצה לקבל פרטים נוספים? נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!
יש לנו עדויות מטקסי בת מצווה מהמאה ה-19, אז נחגגו המסיבות לבנות שהגיעו לגיל 12 באיטליה. בערים מסוימות, ביניהן טורינו ומילאנו, למדו הבנות עם רב ובחג שבועות הן היו מתלבשות בבגדים לבנים, הולכות לבית הכנסת ומציגות את הידע שלהן ביהדות בפני הקהילה.

במהלך המאה ה-20 החלו הטקסים להפוך למבוססים יותר והם התקיימו בקהילות שונות בצרפת ובארצות הברית. באותם זמנים נחגגו טקסי בת המצווה גם בקהילות שונות בצפון אפריקה, הטקסים לא היו אישיים אלא נחגגו לקבוצת בנות בחג החנוכה. במסגרת האירועים שנחגגו בקהילות בצפון אפריקה, היו הבנות שרות יחד במקהלה, מקבלות מרב הקהילה ברכה ובנוסף לכך מקבלות ספר תורה.

מאז ועד היום – חגיגות בת מצווה במאה ה-21

טקס בת המצווה ובר המצווה הפך לטקס שמסמל התבגרות. טקס זה התפתח בהרבה קיבוצים שחגגו יחד לבנים ולבנות. באותה שנה בה הצעירים הגיעו למצוות, היה על הבנים והבנות לבצע משימות שונות, המטרה של המשימות הייתה להוכיח שאותם צעירים כבר בוגרים ויכולים ומוכנים לנהוג באופן אחראי.

חגיגות בת המצווה החלו להיות נפוצות בעשורים האחרונים כאשר הן נחגגות בכל המגזרים. החגיגות יכולות להיערך במקומות שונים ולכלול תכנים שונים. בין מגוון האפשרויות בוחרות צעירות רבות לחגוג את בת המצווה שלהם במועדון אירועים שצבר ניסיון בין היתר בארגון אירועים לבנות מצווה.

מעוניינים לחגוג לבתכם בת מצווה במועדון?

אם אתם מעוניינים לחגוג לביתכם בת מצווה במועדון מנוסה בארגון חגיגות בת מצווה, רצוי שתבחרו מועדון שמאובזר כראוי ויכול לספק מענה מלא לצרכיהם של הצעירים הנמרצים שאוהבים לרקוד על רחבת ריקודים גדולה וגדושת תאורה מרשימה וליהנות מסאונד איכותי.

אם תרצו לפנק את חבריה של הצעירה באמת, תוכלו למצוא אולמות אירועים שמכילים גם בר מפואר (אל דאגה, לא מגישים לילדים אלכוהול), חדר VIP ואפילו גג שניתן לפתוח במקרה שהאירוע נחגג במהלך הקיץ.

אולם אירועים מושקע, מרוהט ומאובזר בהתאם לצורך וצוות עובדים שמיומן בהפקת אירועים שונים וביניהם חגיגות בת מצווה, יוכלו לספק מענה מלא עבור הצרכים של הצעירה ולהפוך את המסיבה לאירוע מרגש, נוצץ וגדוש אטרקציות ופעילויות (כמו למשל: שולחנות משחק ועמדות SonyPlaystation). כמובן שהמקום יציע שירותי קייטרינג ברמה גבוהה ושפע מטעמים מתוקים, כמו למשל: וופל בלגי ומפלי שוקולד מעוררי תיאבון, כאשר אתם תוכלו לבחור במנות האהובות עליכם ביותר.

לחגוג בת מצווה עם צוות מקצועי ומיומן

חגיגות בת המצווה יכולות להתקיים בדרכים רבות ומגוונות וחשוב להתאים את אופי החגיגה לאופייה של הילדה. במידה שתבחרו לחגוג בת מצווה באולם אירועים, חשוב שתבחרו במקום שצבר ניסיון בארגון חגיגות בת מצווה ומכיר את אופיים של הילדים בימינו.

צוות מקצועי שעובד באולם ויודע כיצד להתאים את המסיבה לצעירים, ידע כיצד להפעיל אותם באופן שהם לא ישתעממו לרגע אחד, צוות כזה יגרום לילדה שלכם להיות שמחה ושביעות רצון מהאירוע הייחודי שלה.

 

9Nine - ניין אירועים

9Nine - ניין אירועים

NINE הוקם כמקום אינטימי ומיוחד לאירועים מרגשים וחווייתיים.
בעזרת השפים המקצועיים וציוד סאונד ותאורה חדשניים ומתקדמים ועיצוב ייחודי, ניין הוא המקום המושלם לאירועים אקסקלוסיביים.
9Nine - ניין אירועים

Latest posts by 9Nine - ניין אירועים (see all)

 
Thanks!

logo1

החושלים 9, הרצליה פיתוח
072-3931000