מועדונים לבת ובר מצווה בכפר סירקין - ניין אירועים
  • לפרטים והזמנות חייגו אלינו | 072-3931000

 

גרים בכפר סירקין ואחד הילדים שלכם מגיע לגיל המצוות? רוצים לחגוג לה או לו מסיבת מצווה מיוחדת במינה שהם וחבריהם בני גילם יתרגשו כל כך? בואו להכיר את המועדון שנבנה מראש למסיבות אלו ובו כל ההפתעות המרגשות מתקיימות, בואו להכיר את ניין אירועים.

די גי' באולם ניין אירועים במסיבות בת ובר מצווה

רוצה לקבל פרטים נוספים? נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!

שם פרטי*
שם משפחה*
נייד*
דוא''ל (לא חובה)מועדונים לבת ובר מצווה בכפר סירקין וגבעת השלושה

אנחנו ממש מתרגשים עבור חוגגי המצווה של השנה. גיל הבגרות שלכם ממש בפתח וכול הסובבים אותם, בעיקר אתם ההורים המסורים עסוקים בהכנות עבור מסיבתם. תרצו לחגוג לילדכם מסיבת בת או בר מצווה שונה מכל מה שאתם מכירים בשנים האחרונות? בואו לפגוש אותנו, הצוות של ניין אירועים. צאו מכפר סירקין לנסיעה מרעננת והגיעו לניין בקלות ובמהירות עם גישה נוחה מכל כביש שתבחרו להגיע אלינו.

בניין אירועים מתרגשים מהרגע הראשון

המועדון שלנו נבנה מראש עם המחשבה לתת מענה לכל סוגי המסיבות והאירועים עד 300 חוגגים שיבואו לשמוח בשמחתכם. ניין מציג מספר חידושים מעניינים כמו חלוקת המקום בצורה חכמה כך שתוכלו ליהנות מארוחת ערב ברמת שף בחדר vip המיועד לכך לצד מסיבת ריקודים ברחבה המאובזרת במערכות שמע ותאורה הכי מתקדמות ואפילו גג ניפתח בערבים חמימים ונעימים.

אנחנו בניין אירועים חוגגים מדי ערב מסיבת בת או בר מצווה באופן די קבוע ויודעים מה החוגגים הצעירים ובני גילם אוהבים. באפשרותנו להציע לכם מתוך מגוון רחב של אטרקציות ורעיונות מפתיעים אותם תוכלו לשלב במסיבה שלכם. נשמע מעניין? צאו לדרך והגיעו אלינו בקלות מכפר סירקין, אנחנו מחכים לכם בניין לפגישת היכרות במהלכה נספר לכם עוד יותר.

 

9Nine - ניין אירועים

9Nine - ניין אירועים

NINE הוקם כמקום אינטימי ומיוחד לאירועים מרגשים וחווייתיים.
בעזרת השפים המקצועיים וציוד סאונד ותאורה חדשניים ומתקדמים ועיצוב ייחודי, ניין הוא המקום המושלם לאירועים אקסקלוסיביים.
9Nine - ניין אירועים

Latest posts by 9Nine - ניין אירועים (see all)

 
Thanks!

logo1

החושלים 9, הרצליה פיתוח
072-3931000

שם פרטי*

שם משפחה*

נייד*

דוא''ל (לא חובה)