יתרונות של מקום קטן לבת מצווה - ניין אירועים
  • לפרטים והזמנות חייגו אלינו | 072-3931000

אנחנו לא רוצים להיות שיפוטיים אבל וודאי שמתם לב לכך שאירועים רבים בחיינו הפכו להיות קצת מוגזמים מבחינת כמות המוזמנים. קחו למשל את חגיגת בת המצווה – מאורע משמח לכל הדעות, אך למרות ההתרגשות הרבה שמאפיינת את האירוע לא חובה להזמין את כל האנשים שנמצאים עמם בקשר כלשהו ולפעמים עדיף ואף נעים יותר לערוך אירוע קטן ואינטימי יותר יחד עם החברים הקרובים ובני המשפחה. פעמים רבות הילדות הצעירות כלל לא מרגישות בנוח כאשר חוגגים להן בת מצווה באולם גדול עם מעל 300 אנשים, הדבר מביך אותן ופוגע בהנאתן, אירוע עם מעט מוזמנים יאפשר להן להרגיש רגועות.

יתרונות של מקום קטן לבת מצווה

לחגוג באווירה אינטימית ונעימה עם המשפחה והחברים האהובים

כדי לחגוג אירוע אינטימי יש למצוא אולם קטן שמתאים לבת מצווה. אולם קטן ימנע את תחושת הניכור שעשויה להתקבל מחגיגה באולם אירועים גדול והזמנת מעט אנשים. להשכרת מקום קטן יש הרבה יתרונות, נציין ארבעה יתרונות מרכזיים:

רוצה לקבל פרטים נוספים? נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!
  1. תקציב – הזכרנו מקודם את האירועים הגדולים והמוגזמים שהפכו להיות פופולאריים במהלך השנים האחרונות. כדי לממן את האירועים הללו, השופעים במוזמנים, מנות ואטרקציות יש להשקיע סכומים גבוהים במיוחד. איננו אומרים שהשכרת מקום קטן לאירוע מסתכמת בהשקעה כספית נמוכה אך היא יכולה להיות פחות גבוהה מהעלות של השכרת אולם גדול ותשלום על יותר מ-300 מנות. חשוב לציין שאולמות קטנים יכולים להיות מאוד יוקרתיים אך היתרון הגדול של החגיגה הקטנה היא שאפשר להשקיע את הכספים שהיה נדרש להשקיע בהשכרת אולם גדול בעיצוב מרשים וייחודי, מנות משובחות ואטרקציות שונות.
  2. ארגון האולם – כשמזמינים הרבה אורחים צריך לחשוב היטב היכן להושיב כל אחד כך שיהיה לכולם עם מי לשוחח. מלאכה זו עשויה להיות מתישה ולדרוש מהמארגנים להשקיע הרבה מאוד זמן ומאמצים. בניגוד לכך – כאשר מדובר על אירוע קטן שנחגג באולם קטן וכולל רק את בני המשפחה והחברים הקרובים המשימה הופכת לפשוטה ואפילו מהנה. מספר השולחנות המצומצם הופך את כל העניין לקליל עם קורטוב של אתגר.
  3. השקעה בפרטים הקטנים – כשחוגגים אירוע במקום קטן אפשר להשקיע בכל אזור ולהעניק לו סגנון אישי וייחודי יותר מאשר במקרה שיש לעצב חלל גדול. סידור פרחים מרשים, ספות, תאורה ייחודית, מפות, נרות, בר יינות וכל האלמנטים מקבלים נוכחות רבה יותר בשטח קטן ומכיוון שהמקום קטן יותר מאולם גדול ניתן להשקיע את הכספים בפרטים הקטנים וליצור אווירה קסומה.
  4. מיקום – ניתן למצוא מגוון אולמות קטנים באזורים מרכזיים ונגישים ולהקל על האורחים – לחסוך להם נסיעה מייגעת לישובים מרוחקים ולא מוכרים ולאפשר להם להגיע במהירות ובלי סיבוכים. מיקום נגיש מאפשר לכל האורחים להגיע בזמן ועשוי לחסוך הרבה טעויות בדרך, טעויות שעלולות לקלקל את מצב הרוח ולגרום לחגיגה להתחיל בצד שמאל.

 

חגיגת בת מצווה במקום קטן כמו Nine9 תאפשר לילדה הצעירה ליהנות מהחגיגה המיוחדת יחד עם בני המשפחה והחברים הקרובים. אנשים שמחליטים לחגוג אירוע גדול ורב משתתפים לא תמיד מצליחים להעניק תשומת לב לכל המוזמנים, וחבל. באירוע קטן לעומת זאת, יהיה ניתן להתייחס לכל אחד ולגרום לכולם להרגיש רצויים ואהובים.

9Nine - ניין אירועים

9Nine - ניין אירועים

NINE הוקם כמקום אינטימי ומיוחד לאירועים מרגשים וחווייתיים.
בעזרת השפים המקצועיים וציוד סאונד ותאורה חדשניים ומתקדמים ועיצוב ייחודי, ניין הוא המקום המושלם לאירועים אקסקלוסיביים.
9Nine - ניין אירועים

Latest posts by 9Nine - ניין אירועים (see all)

 
Thanks!

logo1

החושלים 9, הרצליה פיתוח
072-3931000