ככה תפיקו בת מצווה מושלמת - משפחתית, לצעירים וגם משולבת | ניין אירועים
  • לפרטים והזמנות חייגו אלינו | 072-3931000

ככה תפיקו בת מצווה מושלמתבת מצווה היא אירוע של פעם בחיים. נערות רבות מדמיינות את האירוע מגיל הילדות, מה יהיו התכנים, מה היא תלבש, מי יהיו המוזמנים ועוד.

כדי להגשים את החלום של הילדה שהגיעה למצוות, מגיעים אלינו כדי לתכנן את האירוע המושקע בהתאם לחשיבה של כלת השמחה ושל משפחתה. 

הפקת בת מצווה מושלמת 

קיימות כמה אופציות לקיומה של מסיבת בת מצווה, האחת היא עבור צעירים בלבד, ילדי הכיתה והשכבה בבית הספר, החברים מהחוגים, מתנועת הנוער ומכל פעילות אחרת אשר בהם משתתפת כלת השמחה.

רוצה לקבל פרטים נוספים? נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!
אופציה נוספת היא עריכת אירוע לבני המשפחה הקרובה בלבד, חיבור נפלא של האחים, האחיות, בני הדודים, הסבים והסבתות לחגיגה אינטימית יוקרתית אשר יוצרת מרקם מרגש בין כל המוזמנים. 

האופציה השלישית היא עריכת אירוע אחד אשר משתתפים בו גם הצעירים וגם בני המשפחה להנאתם של כל המוזמנים. אירוע מסוג זה מצריך חשיבה מיוחדת כך שכל אחת מהקבוצות תיהנה הנאה מלאה מהאירוע. 

בת מצווה לצעירים בלבד 

אירוע מתוכנן ומושקע בו נותנים דרור לכל החלומות שהילדה פנטזה עליהם לאורך שנים. זה מתחיל בהזמנת לימוזינה מדהימה אשר אוספת את הכלה וחברותיה הקרובות מביתן עד האולם היפהפה. במהלך הנסיעה הן נהנות מפינוק אמיתי הכולל מוסיקה משובחת על פי טעמן המוסיקלי, שתיה, מטעמים מפנקים כמו שוקולדים ייחודיים, מיני מתיקה רבים, פירות ועוד. במהלך הנסיעה הבנות כבר נכנסות לאווירת החגיגה כך שהן מגיעות לאולם מלאות אנרגיה ומוכנות כבר להתחיל את המסיבה.

הצעירים ייהנו מציוד חדשני הממוקם בכל רחבי האולם, מגברים, אמצעי סאונד הבנויים בטכנולוגיה מתקדמת ועוד. רחבת הריקודים תהיה מלאה בחוגגים מהתו המוסיקלי הראשון ועד תום החגיגה וכל הקליפים האהובים עליהם ייראו על גבי מסכים ענקיים.

התפריט יורכב משלל סוגי המזון אשר אהובים על הצעירים, החל בדוכנים בתחילת האירוע, במנות שיוגשו לשולחנות ובהיצע נרחב ובכמות גדולה במיוחד של קינוחים מפתיעים המורכבים מחומרי הגלם האהובים עליהם. 

ברבים מאירועי בת המצווה הנערכים אצלנו מזמינים זמר אשר הנערה אוהבת מאד, רקדן, סטנדאפיסט או כל אמן אחר. ברוב האירועים מדובר בהפתעה עבור כלת השמחה ולכן היא נרגשת מאד. הנערה וכל החברים נהנים מאד מההופעה המושקעת ומהתמונות הרבות שהם מצטלמים עם האדם שהיה מוכר להם עד עתה מהטלוויזיה או מהרשתות החברתיות. 

בת מצווה משפחתית 

אירוע אינטימי המתאים למשפחה הקרובה, בדרך כלל עד 150 איש בהושבה מלאה. האירוע כולל מצגות מרגשות על הצמיחה של הילדה הקטנה שהייתה לנערת בת מצווה, על שנותיה בגן, בבית הספר ובעשייה הייחודית שלה.

ברכות מרגשות של בני המשפחה הקרובים, ההורים, סבים וסבתות, אחים ובני המעגל השני אשר אוהבים אותה מאד. 

גם באופציה זו הDJ המוכשר יגרום לכך שהמוסיקה תכבוש את הקהל ומרבית האורחים יפזזו על רחבת הריקודים לאורכו של האירוע, ישירו את השירים המוכרים והאהובים וייהנו משלל הפתעות שיחולקו להם כמו בלונים, פריטים זוהרים, שרשראות, משקפיים היתוליים ועוד. 

אירוע משולב למשפחה ולצעירים יחד 

אירוע משולב מצריך היערכות מיוחדת כדי לבצע הפרדה מסוימת בין הצעירים אשר רוקדים ושרים כל הערב לבין המוזמנים המבוגרים יותר אשר יושבים ליד השולחנות. לכן ממקמים אותם בשולחנות אשר מרוחקים ממרכז הבמה ומאפשרים להם לשמוע את המוסיקה בווליום נמוך יותר.

אם תרצו אירוע מושלם, דברו אתנו. בזכות הניסיון רב השנים שלנו נעניק לכם את המעטפת המושלמת לאירוע הספציפי שלכם בהתאם לחלומותיה של בת המצווה ולצורך ולראייה המשפחתית לטובת אירוע זה. 

9Nine - ניין אירועים

9Nine - ניין אירועים

NINE הוקם כמקום אינטימי ומיוחד לאירועים מרגשים וחווייתיים.
בעזרת השפים המקצועיים וציוד סאונד ותאורה חדשניים ומתקדמים ועיצוב ייחודי, ניין הוא המקום המושלם לאירועים אקסקלוסיביים.
9Nine - ניין אירועים

Latest posts by 9Nine - ניין אירועים (see all)

 
Thanks!

logo1

החושלים 9, הרצליה פיתוח
072-3931000