איך בוחרים מאפרת לבת מצווה - ניין אירועים
  • לפרטים והזמנות חייגו אלינו | 072-3931000

בת מצווה היא אירוע מאוד מיוחד שעבורו בנות 12 מתחילות לחפש אחר כל מה שהן מבקשות עבור האירוע בצורה מוקדמת ככל האפשר. אחד מן הדברים שכולל אירוע הוא האיפור של הנערה הצעירה, כאשר עבור בחירה של מאפרת לאירוע כזה צריכים להקפיד על הדברים הבאים בכדי לקבל את התוצאה שהולמת את סוג המעמד:

ניסיון באיפור של בנות 12

איפור של בנות 12 הוא לגמרי דבר שונה מכל מה שכולל איפור עבור נשים. בעוד אישה בוגרת היא כזו אשר יכולה אפילו לאפר את עצמה עבור אירועים פשוטים יותר ונוטה לערוך מקצה של שיפורים בעזרת איפור בצורה יומיומית גם, ילדה בת 12 כלל אין לה את הניסיון באיפור והיא ברוב המכריע של המקרים לא תהיה כזו אשר בכלל זקוקה לאיפור בגיל כל כך מוקדם.

לעומת זאת, כאשר מגיע היום המאושר של אירוע בת המצווה, כל נערה רוצה להיראות במיטבה, כאשר בסיוע של מאפרת מקצועית היא יכולה להיראות נהדר מבלי להיראות עם איפור כבד מידי לגילה. לשם כך צריכים לחפש אחר מאפרת שלה יש ניסיון ספציפי עם עבודה על עור של נערה צעירה ועם איפור מקצועי לאירועים שנראה בדיוק במידה הרצויה.

רוצה לקבל פרטים נוספים? נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!
שימוש באיפור בעל עמידות

נערות הן דבר מלא באנרגיות, בייחוד כאשר מדובר במעמד מרגש של יום בת המצווה. הן פחות מאופקות מנשים בוגרות ויכולות להשתולל ברחבת הריקודים ובבוקר שלאחר האיפור מרוב התרגשות שנבנית בהן. דבר זה אומר כי כל איפור רגיל יכול להיות כזה אשר לגמרי לא יחזיק מעמד ואפילו יימרח בקלות אצל נערה שלא רגילה לאיפור אשר נמצא על עור הפנים שלה ומורחת אותו בקלות עם כל תנועה שאליה היא מורגלת בצורה די רגילה.

דבר זה אומר כי המאפרת צריכה להיות כזו שגם מנחה את הנערה לגבי מה שצריכה זו לעשות על מנת שהאיפור הזה לא ייהרס תוך שעה, ולייצור את איפור עם החומרים הכי טובים שיביאו להיצמדות טובה כמה שרק אפשר במסגרת של נערה צעירה ששמחה לנוע בכל רגע של המסיבה.

אולי יעניין אותך גם:

מועדון לבת מצווה לערב בלתי נשכח

בת מצווה יוקרתית

9Nine - ניין אירועים

9Nine - ניין אירועים

NINE הוקם כמקום אינטימי ומיוחד לאירועים מרגשים וחווייתיים.
בעזרת השפים המקצועיים וציוד סאונד ותאורה חדשניים ומתקדמים ועיצוב ייחודי, ניין הוא המקום המושלם לאירועים אקסקלוסיביים.
9Nine - ניין אירועים

Latest posts by 9Nine - ניין אירועים (see all)

 
Thanks!

logo1

החושלים 9, הרצליה פיתוח
072-3931000