יתרונות של קיום אירוע במועדון בת מצווה לעומת אולם רגיל | ניין אירועים
  • לפרטים והזמנות חייגו אלינו | 072-3931000

אירוע בת מצווה הוא אותו אירוע חגיגי שנערך לבתכם בעת הגיעה לגיל 12 שנים וזאת על מנת לציין את אותו שלב מרגש בחייה, השלב בו הילדה היקרה שלכם הופכת לנערה. אם בעבר, רוב ההורים הסתפקו בחגיגת גיל מיוחד זה בטיול נחמד או במסיבה בביתם, כיום הדרישות שונות לחלוטין.

נכון לעשור האחרון, מסיבת בת מצווה מהווה סמל סטטוס עבור הילדה ונהוג לחגוג אירוע זה במועדון בת מצווה או באולמות בת מצווה.

רוצה לקבל פרטים נוספים? נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!
כאן חשוב לציין שהבחירה במועדון או באולם תשפיע במידה רבה על הסטטוס החברתי של בתכם בקרב בני כיתתה ושאר חבריה. מהם ההבדלים בין מועדון בת מצווה לאולם אירועים ומדוע רוב ההורים מאפשרים לבנותיהן לבחור האם לחגוג באולם או במועדון? התחילו לקרוא!

מועדון בת מצווה או אולם?

הפרמטר הראשון שישפיע במידה רבה על ההחלטה באם לבחור במועדון או באולם יהיה קהל המוזמנים לאירוע. באם בתכם מעוניינת שרוב המוזמנים לאירוע שלה יהיה מורכב מחברות וחברים לכיתה, הכתובת הנכונה לעריכת האירוע הינה מועדון בת נוער המיועד לאירועי בת מצווה. באם מעוניינים להזמין לא רק את החברים של הבת, אלא גם את החברים של ההורים, את הסבא וסבתא ובני משפחה נוספים, יש לקחת בחשבון אולם אירועים. אז מה כדאי?

חשוב להבין שגיל בית המצווה הוא גיל בו הנערה בונה את המעגל החברתי שלה, אותו מעגל שיוביל בסופו של דבר לסטטוס החברתי שלה.

בגילאי העשרה היא תבסס את קשריה עם בני נוער בגילאים שלה ולכן לרוב הבנות חשוב שרשימת המוזמנים לאירוע המיוחד שלהן תכלול בני נוער איתם הן יהיו מעוניינת לבסס קשר. במקביל להכנת רשימת המוזמנים ההורים והבת יתכננו את כל הקשור אל הפקת האירוע.

אם גם אתם מסכימים שמרכז אירוע בת המצווה הוא החברים של כלת השמחה, אזי מועדון בת מצווה הוא המקום האידיאלי לחגיגת אירוע משמח זה.

קהל היעד העיקרי כאן הוא בני גילה של הילדה והפעילות תבוא לידי ביטוי במסיבה שמחה, צעירה ואנרגטית שתכלול ריקודים, תקליטן, סאונד משובח, תאורה איכותית, מאכלים המתאימים לבני הנוער ועוד. בנוסף, חשוב לדעת שיש בעלי מועדונים שמציעים חבילות אטרקטיביות לאירוע הבת מצווה הכוללות אטרקציות המותאמות לבני העשרה, דוכני מזון, תקליטן וסדנאות במחירים משתלמים במיוחד.

כל היתרונות בפתרון אחד – מועדון בת מצווה

אולם אירועים מתאים לקהל מעורב הכולל מבוגרים, בני נוער וילדים. האווירה באולם אירועים היא לרוב מבוגרת יותר מזו שבמועדונים והחלוקה בו היא חלוקה ברורה הכוללת חלל קבלת הפנים וחלל מרכזי.

היתרון של בחירת אולם הוא שהמבוגרים יוכלו ליהנות מהאירוע לצד הצעירים. אך מכיוון שאף הורה אינו מעוניין בפשרה כאשר מדובר על מסיבת בת המצווה של בתו, רוב ההורים בוחרים במועדון, שכן מועדון בת מצווה הוא מקום בו האווירה צעירה ותוססת ואותו מקום שמתאים ביותר לבני הנוער.

המועדון מותאם לבני הנוער מבחינת כל ההיבטים האפשריים. במועדון תוכלו להיות בטוחים שביטחונם של הילדים שלכם נשמר במהלך כל שעות האירוע. במועדון יערכו כל מיני פעילויות המתאימות לגילאי בני הנוער, פעילויות שאינן מסוכנות, אך מלהיבות ומתאימות לטרנד התקופתי ממנו בני הנוער מתלהבים.

יתרונות נוספים הם שהמועדון בדרך כלל כולל מערכות סאונד ותאורה מתקדמות ואת כל הציוד המתאים להפקה של האירוע (דבר שמוביל לחסכון משמעותי בכל הקשור אל הזמנת ציוד מספקים חיצוניים). בנוסף, ניתן להחליט לסגור עם בעל האולם על חבילה הכוללת אטרקציות ושירותי קייטרינג במחיר משתלם ביותר .

כעת, כל שנותר הוא לבחור את מועדון בת המצווה המתאים לבתכם ולהתחיל לתכנן את האירוע המרגש. בהצלחה!

9Nine - ניין אירועים

9Nine - ניין אירועים

NINE הוקם כמקום אינטימי ומיוחד לאירועים מרגשים וחווייתיים.
בעזרת השפים המקצועיים וציוד סאונד ותאורה חדשניים ומתקדמים ועיצוב ייחודי, ניין הוא המקום המושלם לאירועים אקסקלוסיביים.
9Nine - ניין אירועים

Latest posts by 9Nine - ניין אירועים (see all)

 
Thanks!

logo1

החושלים 9, הרצליה פיתוח
072-3931000