3 טעויות נפוצות בהשכרת מתנפחים לאירועים - ניין אירועים
  • לפרטים והזמנות חייגו אלינו | 072-3931000

מתנפחים לאירועים הפכו לחלק אינטגרלי כמעט בכל אירוע, בין אם מדובר באירוע לילדים או למבוגרים.

המתנפחים משמשים כאטרקציה מרכזית באירועי קיץ, במסיבות, בפסטיבלים, הופעות, בימי הולדת ועוד, תוך שהם מהווים אטרקציה כיפית במיוחד לאירוע ואף לאטרקציה שכולם נהנים ממנה.

למרות שמתנפחים הם אטרקציה נפלאה ומרכזית באירועים, עדיין חשוב לבחור את המוצרים הנכונים שכן מתנפח שיש בו ליקויים או שאינו מתאים לאירוע שלכם עלול גם לא להועיל למהלך האירוע ולעיתים נדירות אפילו לגרום לאירוע לא מוצלח.

רוצה לקבל פרטים נוספים? נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!
אז מהן הטעויות הנפוצות בהמשכת מתנפחים לאירוע? הנה 3 מהן:

מתנפחים ללא תקני בטיחות – אחת הטעויות הנפוצות שאף יכולות להוביל לפציעה היא רכישה או השכרה של מתנפחים שלא עומדים בתקן. בחרו מוצרים איכותיים רק מאתר המתמחה בתחום שיכול להבטיח לכם תעודות ואישורים אודות התקנים ועמידה בתקנים של כל מתנפח ומוצר שאתם רוכשים. בכך תוכלו להבטיח כי המתנפחים יהיו עמידים נגד דליקה, חזקים, בעלי תקני בטיחות וכאלה שבטוח להשתמש בהם.

מתנפחים לא נקיים – כאשר אתם מארגנים אירוע אתם רוצים שהוא יהיה מוצלח וללא תקלות. השכרת מתנפחים שלא עבור ניקוי מהאירוע הקודם עלולה להוות טעות חמורה וזאת שאף אדם לא רוצה לבלות באירוע שיש בו לכלוך בעיקר לא על מקומות אשר עליהם יושבים, קופצים, שוכבים ועומדים.

העדר התאמה לאירוע – טעות נוספת בהשכרת מתנפחים היא העדר התאמה של המתנפחים לאירוע שלכם. שימו לב כי אתם מתאימים את סוגי ההזמנה לאירוע כמו למשל מתנפחים לפעוטות, לנוער ולילדים, מתנפחים לאירועים של צעירים ואפילו למבוגרים. בכך תוכלו לבצע התאמה מושלמת של סוג המתנפח לאנשים שיגיעו לאירוע שלכם.

אז כדי להימנע מטעויות: חשוב לבחור בחברות איכותיות שמסייעות בהתקנה והצבת מתנפחים באירוע כמו גם השכרת מתנפחים. בהקשר של אטרקציות לאירועים, בחרו את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר שיש וזאת כדי שהאירוע שלכם יהיה מושלם!

אולי יעניין אותך גם:

השכרת מתנפחים רטובים לאירועי קיץ

אולם אירועים קטן מומלץ

מגשי אירוח

9Nine - ניין אירועים

9Nine - ניין אירועים

NINE הוקם כמקום אינטימי ומיוחד לאירועים מרגשים וחווייתיים.
בעזרת השפים המקצועיים וציוד סאונד ותאורה חדשניים ומתקדמים ועיצוב ייחודי, ניין הוא המקום המושלם לאירועים אקסקלוסיביים.
9Nine - ניין אירועים

Latest posts by 9Nine - ניין אירועים (see all)

 
Thanks!

logo1

החושלים 9, הרצליה פיתוח
072-3931000