צילום מגנטים - פאסה או לא? - ניין אירועים
  • לפרטים והזמנות חייגו אלינו | 072-3931000

מן הרגע בו צילום של חתונה הפך להיות משהו שיכול להיות גם על גבי מגנטים השמחה של האורחים הייתה מאוד גדולה, והיה ניתן לראות בבירור כיצד כולם מחכים לרגע הזה שבו הצלמים מניחים את התמונות שעובדו על מגנטים ותלויות על גבי קיר ייעודי לכך.

הבהלה אחר תמונות על מגנט הייתה גדולה, אבל האם עדיין הכנה של תמונות שכאלה מצדיקה את עצמה? האם תמונות על גבי מגנטים לאירוע הם דבר שכדאי להביא לאירוע או אטרקציה כזו שחלף זמנה ויש לפנות אל האטרקציה הבאה והכי עדכנית שיש? תמונות על גבי מגנט הן דבר שימושי שמשדרג לאין שעור את הערך של תמונה, אפילו לאור כל מה שיותר חדש.

צילום מגנטים - פאסה או לא?

רוצה לקבל פרטים נוספים? נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!
חבילה משודרגת של צילום

כאשר לוקחים בחשבון כי בכל סוג של אירוע כמעט ישנו צלם שמתעד את האירוע על החלקים השונים שבו, באותו המעמד של בחירת חבילת הצילום יכולים כמעט אצל רוב הצלמים לקבל את הדירות של צילום על גבי מגנטים. באופן הזה רק עושים שדרוג של חבילת הצילום שבין כה וכה קיימת ולא הולכת להיעלם באופן כל כך מהר.

למה אם כך צילום מגנטים הוא לגמרי לא פאסה? כי צלם מגנטים הפך להיות צורך קבוע וסטנדרטי בכל אירוע ואירוע וחלק מן החבילה של הצילום כאשר רוב מכריע של אנשים מעדיפים לבצע את השדרוג לשירות נוסף שאותו צלם אירועים מספק.

מתנה מקסימה לאורחי האירוע

להעניק מתנה לאורחים זה לעולם לא משהו שיכול להיחשב בתור דבר לא הולם, כאשר תמיד העורכים של האירוע רוצים להעניק את הפינוק הקטן הזה לאנשים אשר מגיעים אל האירוע בייחוד כשאר הוא לא מצריך התקשרות עם ספק אחר אלא מול אותו אדם שאיתו בוחרים את סוג האלבום הדיגיטלי ואת הכמות של התמונות שמיועדות עבור מגנטים. האורחים מצידם די מצפים לראות את צלם המגנטים באירוע ושמחים לקבל את התמונה שלהם שאותו הם מצרפים לצד תמונות אחרות שיוצרות קולאז’ מקסים של כל האירועים לאורכן של שנים. אם האורחים מחכים לזה, למה למנוע מתנה מקסימה מהם?

התאמה לכל סוג של אירוע

אחת מן הסיבות שמראות כי מגנטים הולכים להישאר ועדיין נמצאים תחת ביקוש שלעולם אינו יורד היא שמגנטים יוצרים את הבחירה הזו שהולמת עבור כל סוג של אירוע שאותו מתכננים. זה בהחלט לא משנה אם בתמונות הללו מתועדים סבתא ונכד חדש, זוג של נשואים טריים שבדיוק מצטלם עם הכתובה הרשמית, נערת בת מצווה שמצטלמת עם ההורים הגאים או אפילו מסיבה של בית עסק שבו כולם נהנים לתעד את עצמם ברגעים לא רשמיים. הזמנה של צלם מגנטים מאפשרת לשדרג בקלות את האירוע עם כל סוג שהוא, ולהביא אל האורחים אטרקציה שתמיד כיף לקבל ובה לעשות שימוש.

9Nine - ניין אירועים

9Nine - ניין אירועים

NINE הוקם כמקום אינטימי ומיוחד לאירועים מרגשים וחווייתיים.
בעזרת השפים המקצועיים וציוד סאונד ותאורה חדשניים ומתקדמים ועיצוב ייחודי, ניין הוא המקום המושלם לאירועים אקסקלוסיביים.
9Nine - ניין אירועים

Latest posts by 9Nine - ניין אירועים (see all)

 
Thanks!

logo1

החושלים 9, הרצליה פיתוח
072-3931000