איך הפקתי את האירוע שלי בעצמי (ונכשלתי קשות) - ניין אירועים
  • לפרטים והזמנות חייגו אלינו | 072-3931000

לקראת לידת בני הראשון, כבר בחודש הראשון להריון הפכתי במוחי כיצד אארגן אירוע טבעי, שליו וכזה שיערך בטבע בחיק המשפחה והחברים הקרובים.

וכך לאחר 9 חודשים בעודי צורחת במלוא הגרון בחדר הלידה, החלטתי שאם כבר עברתי את ייסורי הגיהינום ואם במשך 9 חודשים נראיתי כספינה טובעת, כדאי שאפצה את עצמי ובעת אירוע הברית של בני הקטן אפגיז עם מראה מחוטב, שמלה קיצית מהממת והפקת ברית יוצאת דופן!

וכך, ביני לביני דמיינתי את עצמי מציגה לראווה את תוצר חלציי ממש כמו בסצנת ‘מלך האריות’ המפורסמת, ובחיוכים כובשים מקבלת ברכות ולאחר מכן נחה בעוד בני הקטן בחיקי בין העצים והעלים של הלוקיישן הטבעי שבו בחרתי לקיים את האירוע שלי.

רוצה לקבל פרטים נוספים? נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!
בפועל, הסצנה מ’מלך האריות’ הפכה לסצנה מסרט אימה בעוד שניסיונות התכנון שלי כשלו קשות. אבל איך הכל התחיל? אז ככה:

ברית בטבע? הצחקתם אותי!

כפי שהזכרתי, כאשר תכננתי את האירוע החלטתי שהוא יעשה בקרחת יער בין עצים וצמחים עם ציפורים שיבואו לשיר במיוחד עבורי. בפועל, לא ציפורים ולא עורבים הגיעו, וזאת משום שלאחר שבחרתי לוקיישן ביער הסמוך לביתי הבנתי כי אין בו חניה, כי קשה להגיע אליו עם רכב וכי המוהל (הזועם) אינו מבצע ברית במקום שאינו סטרילי כמו יער (מה שגרם לנו לקבוע עמו מועד חדש).

בנוסף עם הגיענו למקום האירוע החליטה להגיע למקום גם פקחית שמורת הטבע והגנים שנתנה לנו מיד דוח וביקשה לעזור את המקום “כמה שיותר מהר”. מה שהוביל אותי למסקנה שהייתי צריכה לברר כיצד מקבלים אישורים לקיום אירוע מסוג זה.

איך הפקתי את האירוע שלי בעצמי (ונכשלתי קשות)

“סליחה, איפה השירותים?”

בנוסף לכישלון ההתחלתי וההבנה כי זמננו ביער שאול, הבנתי כי כאשר מתכננים אירוע בטבע, הטבע מן הסתם גם יקרא לנו ולאורחים שלנו ובעיקר לאישה לאחר לידה, תוך שעם כל טיפת פיפי שיצאה לי בזמן ההתאפקות, הבנתי יותר הייתי צריכה לשכור שירותים ניידים שיוצבו במקום.

בנוסף, כאשר שאלו אותי האורחים שלי “איפה השירותים” אמרתי להם ש”בבקבוק”, ושכדאי שיעשו זאת קרוב לאוטו שלהם, כדי שיוכלו לקחת למזכרת מהאירוע גם בקבוק מלא נוזל צהבהב ממנו יצטרכו להפטר כמה שיותר מהר.

כשהברד ירד בדרום ספרד

לצערי בין הנקה להחתלה, לא שמתי לב למזג האוויר שאמור להתקיים ביום האירוע שלי ולכן לפתע החל לרדת גם גשם באירוע – מה שלא התכוננתי איליו לא מבחינת אוהל או שום מחסה לאורחים שלי ובטח שלא באמצעות פטירות חימום –  מה שהרס לי את הפן והותיר את חמותי עם מראה של רקון כאשר הכמות הבלתי נדלית של האיילנר שעל ריסיה נמסה. מבטיהם הזועמים של האורחים שנרטבו, ולא מאלכוהול, הפכו למיואשים יותר ואני חיפשתי מקום להתחבא בו (אבל לא מצאתי כי לא שכרתי אוהל לאירוע).

לסיכום, אכן תמונות קשות. מה שגורם לי להבין כי בפעם הבאה שאתכנן אירוע, (לפי חמותי זה יהיה אירוע האזכרה שלי)  – חשוב שהוא יעשה על ידי חברת הפקת אירועים מקצועית, גם אם לא מדובר בהפקה גרנדיוזית כמו הפקת חתונה, שתוכל למנוע ממני עוגמת נפש או עשיית פיפי בבקבוק!

9Nine - ניין אירועים

9Nine - ניין אירועים

NINE הוקם כמקום אינטימי ומיוחד לאירועים מרגשים וחווייתיים.
בעזרת השפים המקצועיים וציוד סאונד ותאורה חדשניים ומתקדמים ועיצוב ייחודי, ניין הוא המקום המושלם לאירועים אקסקלוסיביים.
9Nine - ניין אירועים

Latest posts by 9Nine - ניין אירועים (see all)

 
Thanks!

logo1

החושלים 9, הרצליה פיתוח
072-3931000