מגשי אירוח לאירוע בת מצווה - ניין אירועים
  • לפרטים והזמנות חייגו אלינו | 072-3931000

אירועים הם סימני דרך חשובים בחיים של כל אדם, וכאשר נערה מגיעה אל גיל 12 היא למעשה הופכת לאיטה להיות נערה צעירה שכבר נוטשת את מחוזות הילדות ומתקדמת אל העולם של האישה. הזמן הזה הוא בהחלט נקודה חשובה בזמן שאותה מאוד מרגש לחגוג, ולכן חוגגים את גיל המצוות גם אצל נערות שאולי לא עולות אל התורה, אבל בהחלט מתחברות יותר אל הבגרות וכל מה שהיא מכילה.

עריכה של אירוע בת מצווה הוא אירוע לכל דבר ועניין, וגם כאן צריכים ההורים להבין מה חשוב יותר ומה חשוב פחות בכדי שהאירוע הזה יהיה לשביעות רצון האורחים ובראש ובראשונה לשביעות רצונה של הילדה- נערה.

מגשי אירוח לאירוע בת מצווה

רוצה לקבל פרטים נוספים? נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!
תמיד זוכרים את האוכל

לא משנה עד כמה טורחים בהכנה של אולם אירועים לקראת האירוע עצמו עם סידור נוח של השולחנות, עיצוב של פרחים יקרי ערך במרכז כל שולחן ובחירה של לוקיישן מובחר, מה שיזכור כל אורח ואורח בסופו של דבר הוא האוכל שהוא אכל שם. זה מתחיל מן הרגע של הכניסה אל האירוע עם עמדות של אוכל שמרגיעות את הרעב לקראת האירוע עצמו, וממשיך אל כל המנות אשר מוגשות עם מלצר או נמצאות להגשה עצמית בעמדה ארוכה. לכן, אם רוצים שאירוע בת המצווה יהיה כזה שזוכרים אותו לטובה צריכים לוודא כי המנות אשר מוגשות שם מתאימות לכולם.

מתאים לאירוע עם בני נוער

באירוע בת מצווה יש חלוקה שונה של אורחים מבחינת גילאים מכיוון שבאירוע כזה מגיעה לכל הפחות כיתה שלמה של בני עשרה שבאים לחגוג את היום המיוחד של החברה שלהם לכיתה. דבר זה אומר כי המאזן בין אורחים חשובים בני עשרה לאורחים חשובים מבוגרים השתנה, וצריכים לבצע בחירה של מנות שבני נוער יותר מחבבים וזה מתחיל כבר מן הצורה של ההגשה.

בני נוער לא אוהבים לשבת בשולחן ולחכות שתוגש להם מנה, הם בהחלט מעדיפים ללכת אל עמדה שבה יש מנות קטנות שיוכלו לאחוז ביד אחת כאשר ביד השנייה יש משקה שהם אוהבים והם עושים הכל תוך כדי תזוזה. הקונספט של מגשי אירוח הוא כזה אשר בצורה גבוהה ישביע את רצונם.

ניתן לעיצוב לפי נושא

הדבר הלא פחות חשוב עבור נערת בת מצווה הוא העניין של העיצוב, וכאשר עורכים שולחן לאירוע שכזה זה תמיד חייב להיות ברור כי זו מסיבה של בת מצווה ומה יכול להיות יותר מושלם מאשר מגשי אירוח אשר מסודרים בצורה צבעונית או לפי צבע מועדף מסוים, בייחוד כאשר אלו מגשים של כל מיני דברי מתיקה.

מגשי אירוח ניתנים לסידור לפי עיצוב מסוים, ואם מדברים על מסיבת בת מצווה זו בהחלט דרך נפלאה לשדרג את האירוע, עם האוכל והאופן שבו הוא מסודר ומוגש.

9Nine - ניין אירועים

9Nine - ניין אירועים

NINE הוקם כמקום אינטימי ומיוחד לאירועים מרגשים וחווייתיים.
בעזרת השפים המקצועיים וציוד סאונד ותאורה חדשניים ומתקדמים ועיצוב ייחודי, ניין הוא המקום המושלם לאירועים אקסקלוסיביים.
9Nine - ניין אירועים

Latest posts by 9Nine - ניין אירועים (see all)

 
Thanks!

logo1

החושלים 9, הרצליה פיתוח
072-3931000