קידום מועדונים אונליין – כך תעשו זאת נכון | ניין אירועים
  • לפרטים והזמנות חייגו אלינו | 072-3931000

כיום ישנם לא מעט מועדוני אירועים בישראל, המקווים לכבוש את לבם של החוגגים העתידים לחגוג אירוע מרגש בחייהם. המון פעמים, הבחירה של בעלי האירועים מבוססת על חיפוש מועדון מתאים באינטרנט. המשמעות? כבעלי מועדון המארח אירועי ילדים, בת מצווה ואירועים פרטיים שונים, מומלץ לכם מאד להשקיע בקידום המועדון שלכם על גבי הרשת. איך עושים זאת?

קידום ברשתות החברתיות פייסבוק ואינסטגרם

הרשתות החברתיות הפופולאריות ביותר נכון להיום הן פייסבוק ואינסטגרם. איך עליכם לעשות שימוש בפלטורמות אלו בהנחה ואתם רוצים לפרסם את המועדון כמתאים לאירועי ילדים? מרבית הילדים מחזיקים בחשבון פעיל באינסטגרם, בעוד ההורים דווקא מתחזקים חשבון פעיל פייסבוק. שימו לב כי הורים וילדים הינם קהלים שונים לגמרי, כך שבעת שאתם מעוניינים לפרסם את המועדון שלכם, עליכם להגדיר את קהל היעד שבפניו תרצו לפרסם את התכנים השיווקיים.

אפשרות אחת היא לפרסם בפני הילדים את המועדון וכך הפרסום הנכון ביותר הוא באינסטגרם, בעוד אם קהל היעד שלכם הוא דווקא ההורים, פרסום מודעה בפייסבוק הינו הצעד הנכון.

רוצה לקבל פרטים נוספים? נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!
אולם ניין אירועים מוכן לקראת בת מצווה

האם כדאי לדבוק בשיטת הקידום הממומן?

שיטת הקידום הממומן הינה שיטה שרבים עושים בה שימוש על מנת להפיץ את בשורת המועדון שלהם. היתרון בשיטה זו הוא האפשרות שלכם לראות תוצאות מיידיות. איך זה עובד?

אם ניקח לדוגמא את הפרסום בפייסבוק, הרי שאתם יכולים להפיץ מודעה פרסומית שיכולה להגיע לאלפי ועשרות אלפי משתמשים ברשת החברתית. כל שעליכם לעשות הוא לעצב מודעה, להגדיר את קהל היעד, גילאי קהל היעד, אזור המגורים ותחומי עניין, ובפניהם תיחשף המודעה. היתרון הגדול בשיטת פרסום זו הוא שאתם קובעים את תקציב הפרסום וגם יכולים להחליט לכמה זמן ירוץ הקמפיין הפרסומי.

מעבר לכך, יש לכם אפשרות לעצור את הקמפיין גם בעת שהוא רץ במידה ואינכם שבעי רצון מהתוצאות.

קדמו את אתר הבית שלכם באמצעות הקידום האורגני

בעוד קידום ממומן הינו קידום המבוסס על מודעות פרסומיות שעולות מיד לאחר שגיבשתם את המודעה הפרסומית שלכם, הרי שתהליך קידום בגוגל הוא קידום שהוא השקעה לטווח ארוך. התוצאה? אתר בית העסק שלכם או דף הנחיתה שלכם עתידים להשתלב בראש תוצאות החיפוש בגוגל.

מדובר על תהליך מורכב יתר וארוך יותר, כאשר יש להפקיד מלאכה שכזו בידיהם של אנשי מקצוע מתאימים שיודעים לבצע מהלכים נכונים בקידום לטובת הקידום האורגני.

ראשית יש לערוך מחקר מעמיק שהמטרה שלו היא למצוא מילות מפתח מתאימות הרלוונטיות לבית העסק שלכם – במקרה הזה מועדון. מילות המפתח הן מילים שמחפשים אותן בתדירות גבוהה במנועי החיפוש, כך שבעת שיתבצע חיפוש שכזה בפעמים הבאות, גם אתם תוכלו לעלות כחלק מהתוצאות.

כמו כן, זרוע נוספת של הקידום האורגני היא כתיבת תכנים לבלוג שנמצא בתוך אתר הבית שלכם. גם התכנים בבלוג יכללו את הביטויים השונים שיגבירו את הנוכחות שלכם ויהפכו אתכם לאתר חזק יותר ואינפורמטיבי יותר – ובהתאמה גם יתחזק מעמדכם בתוצאות החיפוש השונות.

שלחו ניוזלייטרים ללקוחות שכבר חגגו אצלכם

אפשרות נוספת העומדת לרשותכם היא פשוט לשמר את הנוכחות שלכם בתודעה של אנשים באמצעות הכלי השיווקי ניוזלייטר. ניוזלייטר יכול להישלח גם ללקוחות חדשים, אך גם למשפחות שכבר חגגו אצלכם. לא אחת, משפחה שכבר חגגה אצלכם אירוע ויצאה מרוצה, תשמח לחגוג את האירוע הבא במשפחה פעם נוספת אצלכם.

ניוזלייטר צריך להעניק ערך מוסף לאלו המקבלים אותו, כך שגם בו כדאי לשלב טיפים לאירוע נכון, לבשר על מבצעים עונתיים ואפילו לשלוח ברכות לחגים.

 

9Nine - ניין אירועים

9Nine - ניין אירועים

NINE הוקם כמקום אינטימי ומיוחד לאירועים מרגשים וחווייתיים.
בעזרת השפים המקצועיים וציוד סאונד ותאורה חדשניים ומתקדמים ועיצוב ייחודי, ניין הוא המקום המושלם לאירועים אקסקלוסיביים.
9Nine - ניין אירועים

Latest posts by 9Nine - ניין אירועים (see all)

 
Thanks!

logo1

החושלים 9, הרצליה פיתוח
072-3931000