אמן חושים לאירועים - ניין אירועים
  • לפרטים והזמנות חייגו אלינו | 072-3931000

אם אתם מחפשים את הדרך לארגן תכנית אומנותית כיפית ומרתקת לאירוע שלכם, מוטב שתדעו כי באמצעות הזמנת אמני חושים להופעה באירוע – תוכלו לשדרג את האירוע שלכם במידה רבה ולהזמין את האורחים שלכם ליהנות מחוויה יוצאת דופן!

כיום ישנם שלל אמני חושים אשר מציעים את השירותים שלהם לאירועים, כאשר מכולם יש לבחור את הטוב ביותר! אבל מה זה בכלל אמן חושים וכיצד בוחרים את הטוב ביותר? כל המידע בהמשך.

כדי להפוך אירוע מ’בסדר’ לאירוע נפלא! תמיד יש לשים את הדגש על הדרך לשדרג את החגיגה, כאשר אחת הדרכים לעשות זאת כפי שהזכרנו, היא באמצעות הזמנת אמן חושים להופעה, תוך איתור אמן חושים שפשוט יותיר את המוזמנים שלכם פעורי פה ומרוגשים!

רוצה לקבל פרטים נוספים? נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!
אמן חושים לאירועים

אבל מה זה אמן חושים?

אמן חושים הוא פרפורמר מנוסה אשר לוקח את הקהל שלו בין מציאות לדמיון אל מסע נפלא למוח ולתודעה האנושית. המופע הוא בדרך כלל מופע טלפתיה הכולל שלל קסמים ופעילות אינטראקטיביות עם הקהל תוך התאמה של התוכן במופע לסוג הקהל.

מופע של אמן מסוג זה הוא מופע מלא ברגש, כמו גם בהומור ומטרתו לרגש את הקהל, להדהים אותו ולהותיר אותו עם חוויה כיפית ומסתורית שקשה להסביר. מופעים כאלה כוללים יכולות פסיכולוגיות אינטואיציה חזקה לגבי המשתתפים, הפנוט משתתפים, יצירת אשליות, חוש שישי וקריאת שפת גוף.

אז כיצד בוחרים אמן חושים?

על מנת לחבור את הפרפורמר הטוב ביותר – חשוב לשים לב לכמה דגשים בבחירה, כמו למשל: אטרקטיביות של האמן, קטעי וידאו המופעים באתר של אמן החושים, ניסיון של איש המקצוע בהופעה מול הקהל שאתם רוצים להזמין (ילדים, מבוגרים, נשים גברים ועוד) ניסיון במופעים בצורה כללית וכמובן: המלצות, פרסים שזכה בהם האמן התחום, הופעות בעולם וכדומה.

כיום ישנם שלל אמני חושים שלמדו את התחום, למדו מוסיקה, פסיכולוגיה ואת כל הדרכים ליצור עבורכם ועבור המוזמנים שלכם מופע על חושי מושלם! ולכם כעת נותר לבחור את האמן הטוב והמתאים לכם ביותר.

אולי יעניין אותך גם:

מגשי אירוח

מקום ליום הולדת

9Nine - ניין אירועים

9Nine - ניין אירועים

NINE הוקם כמקום אינטימי ומיוחד לאירועים מרגשים וחווייתיים.
בעזרת השפים המקצועיים וציוד סאונד ותאורה חדשניים ומתקדמים ועיצוב ייחודי, ניין הוא המקום המושלם לאירועים אקסקלוסיביים.
9Nine - ניין אירועים

Latest posts by 9Nine - ניין אירועים (see all)

 
Thanks!

logo1

החושלים 9, הרצליה פיתוח
072-3931000