משך הזמן הרצוי עבור פעילויות גיבוש - ניין אירועים
  • לפרטים והזמנות חייגו אלינו | 072-3931000

אין ספק כי ימי גיבוש מהווים חלק חשוב ומרכזי בחייה של כל חברה וכל ארגון. מדובר על אטרקציה מהנה אשר מאפשרת לצוות העובדים לצאת משגרת היום – יום שלהם, להכיר אחד את השני בצורה טובה יותר ולחזק את הקשר של העובדים לחברה. מדובר על הזדמנות טובה לצאת קצת מהמשרד, לנוח מהמטלות ומהמשימות השונות ולהתרענן. בצורה כזו, החברה זוכה לא רק לעובדים מאושרים וחייכניים יותר, אלא אף מצליחה להגדיל את רמת הנאמנות של העובדים לחברה ואת תפוקת העבודה שלהם. על מנת להבטיח לעצמכם פעילות מגבשת שתתאים לכל המשתתפים, מומלץ להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית שמתמחה בתחום הפקת פעילויות. חברה מסוג זה, תדע להתאים את הפעילות המושלמת עבור חברי הקבוצה, בהתאם למאפיינים המיוחדים שלהם, התקציב שעומד לרשותכם וכמובן משך זמן הפעילות הרצוי. ניתן היום למצוא פעילויות גיבוש רבות ומגוונות, כאשר חלקן מתפרשות על יום שלם, בעוד אחרות ממוקדות יותר לכיוון השלוש – ארבע שעות.

כיצד קובעים מהו משך הזמן הרצוי עבור פעילויות גיבוש?

קודם כל, יש צורך להתחשב בחברי הקבוצה שאמורה לעבור את הגיבוש, כי לא לכולם מתאים להעביר יום שלם בחיק הטבע או לחילופין בקאנטרי קלאב יוקרתי. לכן חשוב לבדוק עם המשתתפים מה הם היו מעדיפים – סדנא כלשהי שתתמקד במספר שעות בודדות, או לחילופין יום כיף שיכלול פעילויות גיבוש שונות. כאשר מדובר על גיבוש בעבודה, יש צורך לקחת בחשבון הורים שצריכים לצאת מוקדם לקחת את הילדים שלהם מהגן, ולכן לא תמיד תתאים פעילות של יום שלם ברמת הגולן למשל (כאשר החברה ממוקמת בתל אביב). מצד שני, על מנת לספק למשתתפים חוויה מיוחדת ומעניינת, הם צריכים לצלול פנימה לתוך הפעילות, ולא להתעסק בהסתכלות תמידית על מחוגי השעון. אם למשל מדובר על סדנא קצרצרה של שעתיים, המתקיימת באמצע יום עבודה, הדבר יהיה פחות אפקטיבי היות והעובדים יהיו מודאגים מלסיים את כמויות העבודה שמחכות להם בסיום הפעילות. לכן חשוב למצוא את האיזון, בין פעילות קצרה מידי, לבין פעילות ארוכה ומייגעת.

מספר נקודות חשובות לגבי פעילויות גיבוש

כאמור, חשוב למצוא את פעילות הגיבוש שתהיה אידיאלית עבור המשתתפים, הן מבחינת התוכן של הפעילות והן מבחינת משך הזמן שהיא אורכת. ניתן למשל לארגן פעילות קצרה של 2 – 3 שעות בסיום יום העבודה, על מנת להעניק לעובדים חוויה חיובית לקראת סיום היום שלהם. מצד שני, ניתן גם להפיק פעילות בחיק הטבע, כולל לינה בשטח ופעילויות שונות כגון ניווט, ליקוט פטריות וכדומה. ניתן לשלב מספר פעילויות גיבוש שונות, כגון ארוחה עשירה ומפנקת לצד רכיבה על סוסים, יום כיף בספא יוקרתי וכדומה. חשוב לזכור כי סוג הפעילות נקבע בין היתר בהתאם למספר המשתתפים, על מנת שכל משתתף יזכה להתבטא בצורה חופשית ולקבל את מלוא תשומת הלב של המדריך.

רוצה לקבל פרטים נוספים? נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!
אולי יעניין אותך גם:

רעיון ליום הולדת

מקום ליום הולדת

מקום לאירוע משפחתי

9Nine - ניין אירועים

9Nine - ניין אירועים

NINE הוקם כמקום אינטימי ומיוחד לאירועים מרגשים וחווייתיים.
בעזרת השפים המקצועיים וציוד סאונד ותאורה חדשניים ומתקדמים ועיצוב ייחודי, ניין הוא המקום המושלם לאירועים אקסקלוסיביים.
9Nine - ניין אירועים

Latest posts by 9Nine - ניין אירועים (see all)

 
Thanks!

logo1

החושלים 9, הרצליה פיתוח
072-3931000