תכנון אירוע ללקוחות ומשקיעים - ניין אירועים
  • לפרטים והזמנות חייגו אלינו | 072-3931000

תכנון אירוע ללקוחות ומשקיעים

כדי שחברה תצליח לשרוד ואף יותר מכך – להמשיך לגדול ולהצליח, עליה לשמור על קשר רציף עם הלקוחות הקיימים ולשאוף לכך שלקוחות חדשים יצטרפו אל מאגר לקוחותיה.

פעמים רבות צריכה החברה לגייס משקיעים לצורך מימון פעולותיה. מעבר לזאת, על החברה להודות למשקיעים הקיימים שסייעו ותמכו בה לאורך הדרך ולגרום להם להמשיך להשקיע בה.

רוצה לקבל פרטים נוספים? נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!
אחת הדרכים המרכזיות להשגת ארבעת המטרות הללו – שימור הלקוחות הקיימים, הגדלת מאגר הלקוחות, גיוס משקיעים חדשים והבעת הערכה כלפי המשקיעים הקיימים היא לערוך אירוע עסקי.

אירועים עסקיים – לעורר רגש חם בקרב הקהל

אירועים עסקיים הם כלי חשוב מאוד שמסייע לשימור הקשרים לטווח הארוך, לכן חשוב מאוד להשקיע בהם ולתכנן אותם בצורה קפדנית.

בעת תכנון אירועים עסקיים חשוב מאוד להיות יצירתיים ולא בנאליים כדי לעורר בלקוחות הקיימים, הפוטנציאליים ובמשקיעים רגשות חיוביים ותחושת אמון במוצרים או בשירותים של החברה. ההשקעה של החברה בלקוחות ובמשקיעים מסייעת לה לחזק את האמון בשירות, במותג או במוצר ספציפי ולאפשר לה לגדול ולפרוח.

באיזה מקום כדאי לקיים את האירוע העסקי?

אולם אירועים מרשים ויוקרתי יוכל להיות מקום מתאים לקיום אירוע עסקי, כאשר חשוב מאוד לבחור באולם אירועים שמספק שירות מותאם אישית, כך שהמותג של החברה יבלוט ויהווה מעין מוטיב לאורך כל שעות האירוע.

באופן כללי רצוי לבחור באולם שנמצא באזור המרכז. הסיבה לכך שישנה עדיפות לאזור המרכז היא שסביר להניח שקהל היעד מגיע מאזורים שונים ובצורה זו יהיה ניתן להגיע “לעמק השווה” עם האנשים שמגיעים אל האירוע ולא להקל על חלקם בצורה משמעותית ולהכביד על אחרים.

מעבר לזאת, חשוב לבחור באולם שמציע חנייה מסודרת וממוקם באזור שנגיש לתחבורה ציבורית, בצורה זו יהיה ניתן להקל על הקהל ולחסוך לו זמן יקר.

מה יכלול אירוע עסקי מוצלח? דגשים חשובים

אחד הדברים החשובים ביותר כאשר מארגנים אירוע עסקי הוא העיצוב של המקום. כפי שצוין – על המותג להוות מעין מוטיב חוזר ויש להבליט אותו – עליו להימצא “באור הזרקורים”, לכן, חשוב שהמקום יעוצב באופן שמתאים למותג.

שולחנות מעוצבים וכיסאות נוחים הינם חלק בלתי נפרד מאירוע עסקי מוצלח, כאשר הקהל יושב במקום נוח ומעוצב הוא מרגיש שמשקיעים בו ויכול להתרכז בתכנים שמועברים על ידי החברה. התכנים שיועברו במהלך האירוע יכולים להיות בין היתר: הצגת מוצר חדש, הצגת שירות חדש, חגיגת מספר שנים לציון קיומה של החברה, הצגת המטרות של החברה, חיזוק המותג או תכנים אחרים.

דבר נוסף עליו חשוב להקפיד הוא המאכלים והמשקאות שיוגשו באירוע. על המאכלים והמשקאות להתאים גם הם לאופיו וסגנונו של האירוע העסקי ולהיות איכותיים ומשובחים.

אולם אירועים שמתאים לאירועים עסקיים יכלול גם ציוד סאונד מתקדם, יאפשר הצגת מצגות, יכלול במה מרשימה ומיקרופונים שיאפשרו הצגת תכנים ונשיאת נאומים וכן תאורה שיוצרת אווירה מרשימה.

להשקיע בקהל ולהרוויח אמון ותמיכה במותג

חברה שמשקיעה בלקוחותיה הקיימים, בלקוחות הפוטנציאליים שלה, במשקיעים הפוטנציאליים שלה ובמשקיעים הקיימים תיתן לכולם תחושה נעימה ותתרום ליצירת אמון.

באמצעות האירועים העסקיים החברה יכולה לשמור על הלקוחות והמשקיעים ולמשוך לקוחות חדשים שמעוניינים לקבל שירותים או לרכוש מוצרים מחברה איכותית – כזו שדואגת ללקוח. כמו כן, ניתן לגייס משקיעים חדשים שרואים את הפוטנציאל של החברה ואת הלקוחות המרוצים שיש לה. התחושה שהלקוחות יקבלו היא שהחברה לא מעוניינת רק בכסף שלהם, אלא שאכפת לה גם מהתחושה שלהם ושהיא מעוניינת לשפר את חייהם באמצעות השירותים או המוצרים שהיא משווקת.

 

9Nine - ניין אירועים

9Nine - ניין אירועים

NINE הוקם כמקום אינטימי ומיוחד לאירועים מרגשים וחווייתיים.
בעזרת השפים המקצועיים וציוד סאונד ותאורה חדשניים ומתקדמים ועיצוב ייחודי, ניין הוא המקום המושלם לאירועים אקסקלוסיביים.
9Nine - ניין אירועים

Latest posts by 9Nine - ניין אירועים (see all)

 
Thanks!

logo1

החושלים 9, הרצליה פיתוח
072-3931000