הפקת כנסים מסוג אחר - תכנון ייחודי שלא ישכח לכל אירוע | ניין אירועים
  • לפרטים והזמנות חייגו אלינו | 072-3931000

הפקת כנסים מסוג אחרכנסים הם אירועים עסקיים חשובים ביותר עבור המארגנים, הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך. חברות רבות אשר מעוניינות להציג בפני הקולגות קו חדש של מוצרים, שירות חדשני או כל רעיון שיווקי אחר חייבות לעשות כל שניתן כדי לסחוף את הנציגים להגיע לכנס וליהנות מהשהייה בו מתחילתו ועד סופו.

תכנון ייחודי לכל אירוע 

צוות החשיבה שלנו מקיים סיעור מוחות עם נציגי החברה כדי להבין באופן חד מהי מטרת הכנס, אילו מסרים מעוניינים להעביר ללקוחות וכל מידע רלוונטי נוסף. בעקבות כך נזרקים לאוויר רעיונות רבים כאשר המטרה היא לתכנן אירוע יוצא דופן אשר אינו מזכיר כנסים אחר אשר הלקוחות שהו בהם בעבר. הכוונה היא ליצור קונספט חדשני, צעיר ורענן אשר יהיה גשר כדי להשיג את המטרה העסקית של הכנס.

המיתוג והצביון יוצאי הדופן אשר ייבחרו יוצגו לאורך כל האירוע וייראו בכל פינותיו של האולם. כבר בכניסה לאולם יופתעו האורחים מקבלת הפנים הלבבית, אשר תכלול מטעמים מפנקים בקונספט הייחודי. 

רוצה לקבל פרטים נוספים? נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם!
לרווחתם של הלקוחות אנו מציעים אירועים בכל שעה אשר נוחה ללקוחות בשעות הבוקר, הצהרים או הערב, כדי שמרב האורחים יוכלו להגיע. לנוחות מקסימלית דאגנו למגרש חניה במקום קרוב מאד לאולם כך שהמשתתפים לא יצטרפו לחפש מקומות חניה.

התאמתו של האולם לכנס

במהלך הכנס יציגו מנהלי החברה את מטרת הכנס באמצעות מקרנים איכותיים על מסכי לדים רחבים בשילוב סאונד מדויק, הנשמע בכל רחבי האולם. 

בעת ההקמה של אולם למקום לכנסים הוא תוכנן באופן מודולרי. לכן אפשר להקצות לכנס כל שטח נחוץ מתוך מרחב האולם או ליצור שני אולמות אשר אחד מהם ישמש למקום ההתכנסות והעברת החומר המקצועי והשני ישמש לשולחנות הערוכים בקפידה עבור הארוחה הגסטרונומית. 

האווירה בכנס המקצועי 

הקו העיצובי המיוחד אשר נראה בכל מקום באולם, מכניס את כל הנוכחים לאווירה רגועה, נעימה ועם זאת מקצועית. ההגעה לכנס והיציאה מהשגרה עושה לכולם טוב והם נהנים מכל דקה בכנס.

קולינריה לבאי הכנס 

אנו מעניקים חשיבות רבה להתאמת המזון לבאי הכנס. התפריטים משתנים בהתאם לשעת הכינוס ולקהלים השונים אשר אמורים להגיע. מנהלי החברה מעבירים לנו מידע על האורחים בקווים כלליים ועל פיו אנו מציעים כמה סוגי תפריטים חלביים או בשריים.

השף של אולם האירועים הוא מיומן ביותר, מאחוריו רזומה של הרבה מאד שנים שבהם ניהל אירועים עסקיים ולכן הוא מציע להכין עבור דוכני המזון בכניסה לאולם, כמה וכמה אופציות ייחודיות של מאכלים אשר יפתיעו את המשתתפים במרקם העדין שלהם, טריות של הירקות והפירות ובשילוב המנצח של המוצרים השונים. אין ספק שהאורחים יהיו מוקסמים מכל אחד מהמטעמים הצבעוניים והריחניים אשר ימתינו להם במגשים האסתטיים וידרבנו כל אחד מהם לטעום את שפע המאכלים המוצעים להם. 

בארוחה המרכזית יוצעו לאורחים מטעמים מיוחדים אשר לא נראים דרך כלל באולמות בכל סוגי האירועים. השף והטבחים מסוגלים להציע כמה וכמה שילובים מפתיעים, הקהל יאכל בשלב הראשון בעיניו ולאחר מכן הוא ייהנה ממנות גדושות בטיב מעולה.

אחד מקטעי השיא בכנס הוא הרגע בו מוגשים הקינוחים הייחודיים אשר הוכנו במטבח. מבחר גדול מאד של טעמים, מרקמים, טקסטורות וניחוחות והכל עשוי מחומרי גלם איכותיים וטריים.

אם גם אתם מעוניינים לקדם מהלכים עסקיים, הפתרון הוא לערוך כנס באולם שלנו. היתרונות הרבים של האולם יובילו את כל הקולגות לאירוע הייחודי והם ייהנו בו מאד לאור המידע הרב שירכשו והמעטפת החמימה אשר יצרו עבורם מארגני הכנס.

9Nine - ניין אירועים

9Nine - ניין אירועים

NINE הוקם כמקום אינטימי ומיוחד לאירועים מרגשים וחווייתיים.
בעזרת השפים המקצועיים וציוד סאונד ותאורה חדשניים ומתקדמים ועיצוב ייחודי, ניין הוא המקום המושלם לאירועים אקסקלוסיביים.
9Nine - ניין אירועים

Latest posts by 9Nine - ניין אירועים (see all)

 
Thanks!

logo1

החושלים 9, הרצליה פיתוח
072-3931000